PLOEGEN

                 Volleybalclub Argos Waarschoot

MEISJES U11


    Floor Van Hulle   (5)

       Lina Hennion      (6)   

   Julie Pauwels      (8)

    Ella De Ruyter    (9)

             

 




 




Coache:

Axelle Geeraert




Training Seizoen 2019-2020

         Zondag: 10:30 tot 12:00

         Dinsdag: 17:00 tot 18:00 



Link naar Kalender

Rangschikking

JONGENS U13


Isaiah Deham               (1)

Michiel Devos               (2)

Lowie Rottey                 (4)

Xavie Formesyn            (5)

Bas Ovaere                   (6)

  Nathan De Guytenaer   (7)  

 Senne Van Beselaere   (10)

         






Coach:

Dimitri Gabriël




Training Seizoen 2019-2020

       Maandag: 18:30 tot 20:00

       Woensdag: 18:30 tot 20:00

 


Link naar Kalender

Bekermatch

Rangschikking

JONGENS U15


Lars De Koninck              (1)

Gil Bogaert                      (2)

Maxime Verstraete           (4)

Arne Van Kerckvoorde     (5)

Niels Haegeman              (6)

Simon Smolders               (7)

Yente Borrezee                 (8)

Arne Ronca                       (9)

 Ferre Dossche                 (11)

 Mathis De Vusser            (14)




Coach:

Phebe Vermeersch




Training Seizoen 2019-2020

       Maandag: 17:00 tot 18:30

       Donderdag: 17:00 tot 19:00



Link naar Kalender

Bekermatch

Rangschikking

JONGENS U17


Moris Thomaes        (1)

Stef Haegeman        (2)

Stanley Plyson         (3)

Renz Bogaert           (4)

Stef Brack                (5)

Viktor Verschaere    (6)

Arto De Koninck      (7)

Robbe VerEecke     (9)

Brend Borrezee     (12)





Coach: Marc De Crits

Assistent: Peter Thomaes




Training Seizoen 2019-2020

       Maandag: 18:30 tot 20:00

       Vrijdag: 17:00 tot 19:00

 


Link naar Kalender

Bekermatch

Rangschikking

      BALGEWENNING (1ste en 2e leerjaar)             EN INITIATIE (vanaf 3e leerjaar)



De trainingen worden gegeven door gediplomeerde trainers. Zij laten zowel jongens als meisjes proeven van het volleybalspel op een speelse manier om later te kunnen doorgroeien naar hun eerste competitiematch.



                Trainers:

              Marc De Crits

              Kurt Dosshe

              Axelle Geeraert

              


Training Seizoen 2019-2020


Balgewenning: Zondag: 10:30 tot 11:30

Initiatie:            Zondag: 10:30 tot 12:00

Locatie: Sporthal Waarschoot


© Copyright. All Rights Reserved.