PLOEGEN

U13G2     


             


     

      Tuur Borrezee (13)        

Yelte Vandendriessche (11)

Roos Van Hulle (25)

Klara Vandewalle (9)

Stella Verheecke (14)

Ayse Incebacak

Feline Buysse (3)

Kalliyan Lenssens (27)

Oona Schiffer (17)







Coach:

Wouter De Smet

Assistenten:

Arto&Lars de Koninck


Training Seizoen 2022-2023       Maandag: 18:30 tot 20:00

       Zondag: 11:00 tot 12:30

 

Link naar Kalender

Bekermatch

Rangschikking


U15J    


             

     

     

Bas Ovaere (3)

Lowie Rottey (5)

Ralf De Wulf (18)

Jarne Uyterschaut (24)

Pieter-Jan Verstockt (26)

Titus De Ruyter (21)

Joaquín Meire (2)

Briek Bonamie (5)

Tuur Borrezee (13)







Coach:

Dimitri Gabriël




Training Seizoen 2022-2023       Maandag: 17:00 tot 18:30

     Donderdag : 17:00 tot 19:00

 

Link naar Kalender

Bekermatch

Rangschikking


U15M-B     




           

Ella De Ruyter (8) 

Janne De Clercq (7)

Hebe Schoutteet (10)

Sien Ovaere (5)

Maud Van Hulle (1)

Mayté Van den Cruijce (6)

Lina Hennion (12)

Amélie Versluys (5)

Jorien Laureyns (9)

Lisa De Cuyper (3) 


               




Coach:

Wouter De Smet




Training Seizoen 2022-2023     

Maandag: 18:30 tot 20:00

     Woensdag: 18:30 tot 20:00


            Link naar Kalender 

Bekermatch 

Rangschikking 


U15M-A





Paulien Creël (7)

Charlotte Descamps (8)

Rukia Fofana (9)

Julie Pauwels (1)

Femke Van De Keere (12)

Floor Van Hulle (5)

Viona Notte (4)

Aiko Van De Velde (6)

Emma d'Hollander (10)

Sandra Leki (3)

Heike De Walsche (13)

Iebe Antonissen (11)

Julie De Groote (2)

Kiana Notte (14)

    

Coach:

Manu Van Goethem




Training Seizoen 2022-2023

      Woensdag: 17:00 tot 18:45

      Vrijdag: 17:00 tot 19:00


Link naar Kalender

Bekermatch

Rangschikking

HEREN PROMO 4





Renz Bogaert (4)

Arto De Koninck (7)

Robbe VerEecke (9)

Gil Bogaert (2)

Lars De Konick (8)

Mathis De Vusser (14)

Ferre Dossche (11)

Dimitri Gabriël (6)

Arne Van Kerckvoorde (5)

Robbe Ryckaert (17)

Kurt Dossche (18)

        Maxime Verstraete (1) 

          Stef Haegeman (15)   



Coach: Kenny Vermunt

Assistent: Kurt Dossche




Training Seizoen 2022-2023

       Maandag: 18:30 tot 20:30

       Woensdag: 19:00 tot 21:00


Link naar Kalender

Bekermatch

Rangschikking

    U11 2.0 / INITIATIE (vanaf 2e leerjaar)



De trainingen worden gegeven door gediplomeerde trainers. Zij laten zowel jongens als meisjes proeven van het volleybalspel op een speelse manier om later te kunnen doorgroeien naar hun eerste competitiematch.



                  Trainster:

              Axelle Geeraert

              



            Training Seizoen 2022-2023

Initiatie:            Zondag: 11:00 tot 12:30

Locatie:           Sporthal Waarschoot